Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Uściany Nowe - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

290 000 zł2 007 m² 144,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Puszczy Piskiej ( Uściany Nowe) gmina Pisz o powierzchni 2007 m.2. Działka ma plan zagospodarowania przestrzennego; ogrodzona; studnia głębinowa ( 31 m. głębokości) ; na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

3 299 000 zł250 m² 13 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Posiadłość z Charakterem: spokój i Wygoda w Jednym, z Możliwością Inwestycji Znajdź swoją prywatną oazę, nie rezygnując z dostępu do miasta i inwestycji Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Pilchy(Uściany Nowe + 21 km)

159 000 zł860 m² 184,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Pilchy | blisko jeziora Roś, mazury Na sprzedaż dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy położone w miejscowości Pilchy - jednej z bardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczechy Małe(Uściany Nowe + 20 km)

240 000 zł1 504 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Mazurach - Szczechy Małe, 1504 m2; na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1504 m , położona w kameralnej osadzie w miejscowości Szczechy Małe -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,60 m² 4 732,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,60 m kw. przy ul. Zielonej 38 w Rucianem-Nidzie. Mieszkanie znajduje się w bloku z 1989 roku zrealizowanym w technologii wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czerwone

Czerwone(Uściany Nowe + 20 km)

84 000 zł1 335 m² 62,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Czerwone, gmina Kolno o powierzchni 1335m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu. Cicha, spokojna okolica, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dąbrowy

Dąbrowy(Uściany Nowe + 24 km)

230 000 zł270 m² 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

MB Nieruchomości oferuje na sprzedaż siedlisko w skład którego wchodzi: budynek gospodarczy murowany o powierzchni 106 m2 , budynek drewniany stodoła o powierzchni 164 m2, wylane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czerwone

Czerwone(Uściany Nowe + 20 km)

85 000 zł1 275 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod swój wymarzony dom? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj z ofertą! Lokalizacja: w ofercie działka nr 203/13.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Ruciane-Nida

Ruciane-Nida(Uściany Nowe + 14 km)

5 550 000 zł900 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Inwestycyjny pakiet 5 segmentów mieszkalnych do całorocznego wynajmu turystycznego. Nieruchomość stanowi kompleks 5 niezależnych segmentów mieszkalnych w bryle jednego budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Giętkie(Uściany Nowe + 23 km)

300 000 zł275 m² 1 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warsztat / zabudowania gospodarcze Na sprzedaż działka nr 93/4 o powierzchni 959 m w miejscowości Giętkie, w spokojnym, zielonym otoczeniu, blisko jeziora Roś. Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament, al. Piłsudskiego

Pisz(Uściany Nowe + 13 km)

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dwa nowe nie zamieszkałe lokale mieszkalne trzy pokojowy i jedno pokojowy w Piszu Aleja Piłsudskiego 15 i 15a plus miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Uściany Nowe

Uściany Nowe,warmińsko-mazurskie

47 000 zł1 100 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Typ nieruchomości: działka budowlana Adres: uściany Nowe, gmina Pisz Powierzchnia działki: 1100 m2 Instalacje: energia elektryczna przy działce Położenie: nieruchomość położona jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij